TANTSUTALLAD

gens una sumus et in omnia parati

Tantsijad

Tantsijate rohkuse pärast oleme jaotatud seitsmesse eri rühma. Igal õppeaastal lisandub ja lahkub inimesi, allpool on näha 2015/2016 aasta koosseisud.

Kunstiline juht: Uve Saar
Treenerid: Hardi Rikand, Trine Uusen, Raiki Kalda, Helina Muld
TT 1 (A rühm ehk esindusrühm)
TT 2 (A rühm ehk esindusrühm)
1. Hardi Rikand ja Anne Rikand
2. Egert Vinogradov ja Ketter Ojakivi
3. Mart Erik Kermes ja Paule Hermet
4. Joosep Lauk ja Säde Mai Krusberg
5. Hans Daniel Kaimre ja Riinu Esko
6. Kaarel Lott ja Sandra Ivanov
7. Rando Ernits ja Saskia Vunk
8. Karl Toomas Vana ja Trine Uusen
9. Kaarel Tigane ja Merily Taras
10. Paul Pung ja Greteliis Peedimaa
1. Raiki Kalda ja Helina Muld
2. Peedu Lohur ja Annike Tolmats
3. Norman Ilves ja Kristel Soonets
4. Oliver Kahre ja Kerli Markus
5. Raul Markus Vaiksoo ja Inger Padari
6. Rasmus Jaagant ja Triinu Bergmann
7. Kristjan Kingo ja Karita Liivak
8. Kaupo Sirel ja Kristiina Kõiv
9. Erko Vares ja Kerli Villems
10. Hele-Liis Peedosk
TT 3 (C rühm ehk põhirühm)
TT 4 (C rühm ehk põhirühm)
1. Karl Kimmel ja Mirjam Võsaste
2. Janno Jaal ja Laura Danilas
3. Jaan Reimand ja Catarina Kurg
4. Mattias Mäeots ja Iris Ivan
5. Hendrik Piikov ja Maria Hommik
6. Targo Timak ja Kerli Kahk
7. Verner Sääsk ja Laura Mikk
8. Johannes Vallikivi ja Anna Brigitta Rosenthal
9. Raul Markus Vaiksoo ja Karolin Kardmaa
10. Ave Liis Varendi
1. Neeme Ilves ja Viktoria Soodla
2. Kristjan Alex Laherand ja Katriann Kaasik
3. Raiko Kittus ja Merilin Villems
4. Jaan Märten Huik ja Elo Maria Paumann
5. Patrick Joan Tomson ja Aleksandra Isabel Pillmann
6. Artur Thomas Laherand ja Kai Budrikas
7. Oliver Issak ja Laura Anna Tammesoo
8. Henry Enno Turu ja Mariann Võhmar
9. Jasper August Tootsi ja Sirle Kont
TT 5 (C rühm ehk noorterühm)
TT 6 (C rühm ehk noorterühm)
1. Märt Saar ja Jareli Jõelaid
2. Mihkel Hõlpus ja Anette Jaani
3. Peeter Paul Kollist ja Eva Liisi Ojaveer
4. Karl-Lohannes Kõiv ja Meeri Jürgenson
5. Hans-Hendrik Karro ja Marta Napa
6. Siim Kristjan Ellervee ja Anna Rehi
7. Heido Nõmm ja Liisa Sonn
8. Raimond Aus ja Age Kannumäe
9. Märt Morel ja Sandra Võsaste
10. Villem Reedi ja Kristina Lillo
1. Richard Päll ja Marcella Lilles
2. Kevin Reisenbuk ja Keilin Turjakas
3. Siim Ilves ja Gertrud Jaks
4. Rauno Variku ja Ireen Tarto
5. Mirko Nõmmsalu ja Emma Maria Kalmus
6. Arle Kuura ja Katriin Oja
7. Martin Pedaja ja Kristin Reino
8. Indrek Lombiots ja Loona Volke
9. Arnold Veltmann ja Laura Kirs
10. Henri Kortelainen ja Lisette Tiganik
TT 0 (esinemisrühm)
1. Mart Erik Kermes ja Trine Uusen
2. Kaarel Lott ja Sandra Ivanov
3. Joosep Lauk ja Säde Mai Krusberg
4. Kaupo Sirel ja Kristiina Kõiv
5. Rasmus Jaagant ja Triinu Bergmann
6. Peedu Lohur ja Kerli Villems
7. Egert Vinogradov ja Merily Taras
8. Kaarel Tigane ja Inger Padari
9. Hans Daniel Kaimre ja Riinu Ots
10. Rando Ernits ja Saskia Vunk
Neiduderühm(TT1)
Neiduderühm(TT2)
1. Trine Uusen
2. Sandra Ivanov
3. Anne Rikand
4. Ketter Ojakivi
5. Paule Hermet
6. Säde Mai Krusberg
7. Riinu Esko
8. Saskia Vunk
9. Merily Taras
10. Greteliis Peedimaa
11. Aleksandra Isabel Pillmann
12. Laura-Anna Tammesoo
1. Helina Muld
2. Annike Tolmats
3. Kristel Soonets
4. Kerli Markus
5. Inger Padari
6. Triinu Bergmann
7. Karita Liivak
8. Kristiina Kõiv
9. Kerli Villems
10. Maria Yastrebinskaya
11. Laura Mikk
12. Ave-Liis Varendi
13. Merili Villems
14. Mirjam Võsaste